11-04-2018 17:35 GÜNDEM

EL FRENİ ÇEKİLMEYEN ARAÇ İNŞA­AT TEMELİNE DÜŞTÜ

İlçemiz İskele Ma­hal­le­si 283. So­kak­ta yeni yapılmakta olan bir inşaatın yanına park edilen araç ,vi­te­si boşta unu­tu­lup el freni de çe­kil­me­yince , ha­re­ket ede­rek in­şa­atın te­me­li­ne düştü.

  EL FRENİ ÇEKİLMEYEN ARAÇ İNŞA­AT  TEMELİNE DÜŞTÜ

Edinilen bilgiye göre ; Datça'da elektrik tesisat işleriyle uğraşan Mutlu A.isimli şahıs  geçtiğimiz gün  öğlen  saatlerinde ,283. sokakta yeni yapılmakta olan bir inşaatın yakınına  aracını park etti. Otomobi­lin el fre­ni­ni çek­me­yen ve vi­te­si boşta unu­tan şahıs , daha sonra ara­cı­nın ba­şın­dan ay­rıl­dı. Bir süre sonra ara­cın ha­re­ket ede­rek in­şa­atın te­me­li­ne düş­tü­ğü­nü fark ederek   ve düş­me­nin et­ki­siy­le çıkan sesi duyan ma­hal­le sa­kin­le­ri hemen olay ye­ri­ne geldi.
Araç sa­hi­bi Mutlu şokun et­ki­siyle cep te­le­fo­nu­nu çı­kar­ta­rak sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak '' Gö­rü­yor­su­nuz an­lat­ma­ya gerek yok. Araç te­me­le düştü gö­rü­yor­su­nuz ''söz­le­riy­le ma­hal­le sa­kin­le­ri­ni de şa­şırt­tı. Olay ye­rin­de­ki va­tan­daş­lar benim ara­cım olsa ben şuan çok si­nir­li olur­dum söz­le­riy­le araç sa­hi­bi­nin olayı cep te­le­fo­nu­na çe­ker­ken söy­le­di­ği söz­le­ri kar­şı­sın­da şoke oldu . Bir süre çe­ki­ci­nin gel­me­si bek­len­erek  araç in­şa­atın te­me­lin­den çı­ka­rıl­dı.
(Sebiha ARSLAN)


Bu haber 1072 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer