09-01-2018 17:25 GÜNDEM

CHP DATÇA İLÇE KADIN KOLLARIN'DA FATMA TATLI DÖNEMİ

CHP Datça Kadın Kolları İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi geçtiğimiz Cumartesi günü İlçemiz Bülent Ecevit Kültür Merkezinde gerçekleşti. Tek delegeyle gidilen kongrede Berrin Karaman görevi , Fatma Tatlı' ya 124 oy ile devretti. Kongrede Belediye Başkanı Gürsel Uçar, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Sandıkcıoğlu Başarır, İlçe Başkanı Aytaç Kurt, Belediye Başkan yardımcısı İnci Bilgin , delege ve halkın katılımıyla gerçekleşti.

CHP DATÇA İLÇE KADIN KOLLARIN'DA FATMA TATLI DÖNEMİ

İki yıldır CHP Kadın Kollarında İlçe Başkanlığı yapan,  Berrin Karaman görevini  Fatma Tatlı'ya devrederek ,toplantıda kısa bir  konuşma yaptı.Karaman sözlerine
''Partimizin her kademesinde görev yapan değerli yol arkadaşlarım. CHP Datça İlçe Kadın Kolları toplantısına hepiniz hoş geldiniz. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Ülkemiz ekonomik, hukuk, insan hakları ve adalet konusunda zor günlerden geçmektedir. Ekonominin kötü gidişinden en çok biz kadınlar etkilenmekteyiz. Kadınlarımız için sadece ekonomik sorunlar değil, kadın sorunları, cinsiyet ayrımcılığı, taciz, tecavüz ve şiddete karşı toplumun her alanında var olmak için mücadele ediyoruz. Bu mücadele biz kadınları toplumdaki herkesten daha güçlü varlıklar yapıyor. Kurtuluşumuz CHP dir.
Atatürk'ün ve Cumhuriyetin kadınlara tanıdığı haklara sahip çıkmak için var gücümüzle çalışmalıyız ve mücadele etmeliyiz. Bu olumsuzlukları durdurabilecek ve ülkemizi aydınlığa çıkarabilecek örgütlü, bilgili ve siyasi yapısı sağlam olan tek güç CHP dir. İlk defa biz kadınlara seçme ve seçilme hakkını veren partidir. Hedefimiz CHP ni iktidara taşımaktır.
Atatürk ilkeleri doğrultusunda tüm partili üyelerimizin desteği ile el ele ve omuz omuza vererek durmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmalıyız.
Değerli parti üyesi arkadaşlarım. Bu görevi ekip arkadaşlarımla birlikte yaklaşık iki yıllık bir süreçtir yapıyoruz. Elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalıştık. Kimseyi kırmamaya çalıştık. Partimizi daha ileriye götürmeye gayret ettik. Görev sürem içerisinde bana destek olan başta kadın kolları yönetim arkadaşlarıma, İlçe Başkanım ve İlçe Yönetimdeki arkadaşlarıma, Belediye Başkanım, Başkan Yardımcıma ve Belediye Meclis üyelerimize ve Gençlik Kolları başkanımıza ve yönetimindeki arkadaşlarımıza hepinizin huzurunda ayrı ayrı teşekkür ederim.
Şimdi başkanlık görevimi teslim ediyorum.
Değerli arkadaşlarım, bu benim ve yönetimdeki arkadaşlarım için bir veda değil. Partimiz için zafere giden yolda hep birlikte olacağız. Yeni seçilecek olan kadın kolları başkanı ve yönetimindeki arkadaşlarıma başarılar dilerim,dedi.
130 delegenin 124 oyunu alan Tatlı dönemi'nin delege listesi ise şu şekilde
Yönetim Kurulu Ve İl Delegesi Listesi

İlçe Başkanı :Fatma Tatlı
Yönetim Kurulu Asil Üyeliği:    Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği:
1-Gülsel Badal     1. Güner Ayık
2-Berrin Karaman     2. Süheyla Albaş
3-Burcu Kocadurmuş    3. Canfeza Işıldar
4-Yeliz Memiş     4. Belgin Demirtaş
5-Serpil Uçar     5. Asuman Kaymak
6-Egemen Yılmaz

İl Kongre Delegeleri:
1-İnci Bilgin
2-Zahide Duran
3-Aynur İşitmez
4-Berrin Karaman
5-Müjgan Kurt
6-Fatma Tatlı
7-Serpil Uçar
8-Güleren Ünal
  

    (Sebiha ARSLAN)


Bu haber 1006 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer