03-01-2018 17:39 GÜNDEM

DATÇA 2018 'E MEYDAN’DA GİRDİ

İlçemizde yaşayan kent sakinleri ile yerli ve yabancı tatilciler 2018'e İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Datça Belediyesinin hazırladığı konser ve muhteşem havai fişek gösterisiyle girdi.

DATÇA 2018 'E  MEYDAN’DA GİRDİ

Datça  Be­le­di­ye­si her yıl ol­du­ğu gibi bu yılda dü­zen­lediği  kon­ser­le yeni yıl coş­ku­su­nu so­kak­la­ra ta­şı­dı.
2 fark­lı grup'un sahne aldığı  konserde   GOCAMAN TRİO VE GRUP RAMPAPA ile  Datça Belediyesi , Datça  hal­kı­na al­ter­na­tif bir yıl­ba­şı ak­şa­mı­ sundu.
31 Ara­lık 2017 Pazar  günü Saat: 22.00'da Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen  kon­serde , saatler 24:00 'ı gösterdiğinde ise Datça 2018 'i  gökyüzünü renklendiren muhteşem  havai  fişek gösterisiyle 'Mer­ha­ba' dedi.

 Saatler 24:00 'a dakikalar kala Belediye Başkanı Gürsel Uçar piste çıkıp kalabalığın yeni yılını kutladı.Yaptığı kısa konuşmasında savaşların olmadığı ,çocukların ölmediği ve kadınlarımızın şiddet görmediği bir yıl temenni ederken kalabalıktan  büyük bir alkış aldı. Başkan Uçar  10 'dan geriye sayarak 2018'e  giriş yaptı. Keskin soğuğa aldırış etmeden eğlenen kalabalık dans ve şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlendi. Konser bitiminde ise  kalabalığın bir kısmı evlerinin yolunu tutarken bir kısım ise bar ve eğlence mekanların’da eğlencelerine devam etti.

    (Sebiha ARSLAN)


Bu haber 794 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer