01-01-1970 02:00 YAŞAM

DATÇA'DA HAVA DURUMU

İlçe­miz Me­te­oro­lo­ji Genel Mü­dür­lü­ğü'nden edi­ni­len bil­gi­le­re göre bu hafta ha­va­nın par­ça­lı az bu­lut­lu bir şe­kil­de ola­ca­ğı tah­min edi­li­yor.

DATÇA'DA HAVA DURUMU

İlçe­miz Me­te­oro­lo­ji Genel Mü­dür­lü­ğü'nden edin­di­ği­miz bil­gi­ler kap­sa­mın­da bugün hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 19 ila en yük­sek 24 de­re­ce ara­sın­da, rüz­ga­rın Gü­ney­do­ğu yö­nün­den hafif ara ara orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın par­ça­lı az bu­lut­lu ola­ca­ğı bek­le­ni­yor.

Çar­şam­ba günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 19 ila en yük­sek 23 de­re­ce ara­sın­da, rüz­ga­rın Batı yö­nün­den hafif ara ara orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın par­ça­lı az bu­lut­lu ola­ca­ğı bek­le­ni­yor.?

Per­şem­be günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 18 ila en yük­sek 24 de­re­ce ara­sın­da, rüz­ga­rın Ku­zey­ba­tı yö­nün­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın ise açık ola­ca­ğı bek­le­ni­yor. 

Cuma günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 19 ila en yük­sek 23 de­re­ce ara­sın­da, rüz­ga­rın Ku­zey­ba­tı yö­nün­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın par­ça­lı az bu­lut­lu ola­ca­ğı bek­le­ni­yor. 

Cu­mar­te­si günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 18 ila en yük­sek 25 de­re­ce ara­sın­da, rüz­ga­rın Ku­zey­ba­tı yö­nün­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın ise par­ça­lı az bu­lut­lu ola­ca­ğı bek­le­ni­yor. 

Pazar günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 20 ila en yük­sek 25 de­re­ce ara­sın­da ola­ca­ğı, rüz­ga­rın Ku­zey­ba­tı yö­nün­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği, ha­va­nın ise açık ola­ca­ğı tah­min edi­li­yor.(DATÇA  HABER)


Bu haber 16785 defa okunmuştur.

reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YAŞAM HABERLERİ
reklam
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
reklam
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğerreklam