01-01-1970 03:00 MEDYA

Demirtaş Görev başı yaptı

Demirtaş Görev başı yaptı

Demirtaş Görev başı yaptı

 Datça Esnaf ve Sanatkarları Odası yeni dönem başkanı Cemal Demirtaş ve yönetimi mazbatasını almasının ardından önceki dönem başkanı Salih Uyanık'tan görevi devir aldı. Devir teslim işlemlerinin yapılmasının ardından yönetim kurulu tarafından önceki başkan Salih Uyanık'a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

            Esnaf ve Sanatkarları Odası'nda görev değişikliği dün yapılan devir teslim töreni ile gerçekleşti. 31 yıllık efsane başkan Salih Uynaık görevi çiçeği burnunda yeni başkan olan Cemal Demirtaş'a teslim etti. Esnaf Odası'nda yapılan törende bir araya gelen Yeni yönetim ve eski başkan, yapılan devir teslim işlmelerinin ardından Salih Uyanık'a teşekkür plaketi verildi. Devir teslim töreninde konuşan Salih Uyanık, "Yeni seçilen başkan ve yönetici arkadaşlarımızı candan kutluyorum. Kendilerinin bu yol da başarılı olacakları inancım tamdır. Yönetim de olamasak dahi kendilerine desteklerimiz sürecektir. İstedikleri zaman her konuda kendilerine yardımcı olmaya hazırız. İlçemizin kalkınması ve geleceği açısından birbirimize destek olmak yardımcı olmamız gerekiyor. Bu konu da da yeni yönetime desteğimiz sürecektir" dedi. Daha sonra söz alan yeni başkan Cemal Demirtaş ise, "Esnafımıza başkanımızın kaldığı yerden hizmetlerini devam ettireceğiz. Başkanımızında gerekli yerlerde bizlere yardımlarda bulunacağını inanıyorum. Esnafımıza gerekli desteği yapacağız. Gerektiğinde onları sık sık ziyaret edeceğiz. Yaptıklarımızı nasıl yaptığımızı yapamadıklarımızı nasıl yapamadığımızı anlatacağız. Esnafımıza uygun bir hizmet vermeye çalışıcağız. Şeffaf açık isteyen gelip istediği soruyu sorabilen bir yönetim anlayışı ile hizmet vereceğiz" diye konuştu.

            Ödenmeyen aidatlar hakkında konuşan Demirtaş, "Aidatların nasıl ve neden ödenmediği konusunda henüz bir bilgiye sahip değiliz. Daha sonraki yapacağımız incelemelerin ardından esnaf arkadaşlarımıza gereken bilgilendirmeyi yapacağız. Doğrusu neyse onu yapacağız" dedi.

 

 

 


Bu haber 7333 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MEDYA HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer