01-01-1970 03:00 YAŞAM

HAFTA SONU HAVA SICAKLIĞI DÜŞÜYOR

İlçemiz Meteoroloji Müdürlüğü'nden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda önümüzde ki hafta sonu hava sıcaklığının düşeceği tahmin ediliyor.

HAFTA SONU HAVA SICAKLIĞI DÜŞÜYOR

İlçe­miz Me­te­oro­lo­ji Mü­dür­lü­ğü'nden edin­di­ği­miz bil­gi­le­re göre yarın il­çe­miz­de hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 12 ila en yük­sek 18 de­re­ce ara­sın­da, ya­ğı­şın hafif şe­kil­de met­re­ka­re­ye beş ki­log­ram ci­va­rın­da, rüz­ga­rın Gü­ney­do­ğu'dan orta kuv­vet­li za-man zaman kuv­vet­li ola­ca­ğı tah­min edil­di­ği be­lir­til­di.?

Per­şem­be günü ise hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 14 ila en yük­sek 19 de­re­ce, ya­ğı­şın bek­len­me­di­ği, rüz­ga­rın Gü­ney­ba­tı'dan orta kuv­vet­te ese­ce­ği tah­min edil­di­ği be­lir­til­di.?

Cuma günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 14 ila en yük­sek 18 de­re­ce ara­sın­da, ya­ğı­şın Cuma'yı Cu­mar­te­si'ye bağ­la­yan gece hafif yağış ola­ca­ğı, rüz­ga­rın ise Güney'li yön­ler­den hafif şe­kil­de ese­ce­ği tah­min edil­di­ği be­lir­til­di.
?
Cu­mar­te­si günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 12 ila en yük­sek 16 de­re­ce ara­sın­da, öğ­le­ye kadar yağış bek­len­di­ği ve ya­ğı­şın met­re­ka­re­ye 6 ki­log­ram ci­va­rın­da ola­ca­ğı, rüz­ga­rın de­ği­şik yön­ler­den orta kuv­vet­te ak­şa­ma doğru Ku­zey­ba­tı yön­le­rin­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği tah­min edil­di­ği be­lir­til­di.
?Pazar günü hava sı­cak­lı­ğı­nın en düşük 10 ila en yük­sek 15 de­re­ce ara­sın­da, ya­ğı­şın bek­len­me­di­ği, rüz­ga­rın Ku­zey­ba­tı yön­le­rin­den orta kuv­vet­te ese­ce­ği tah­min edil­di­ği be­lir­til­di.(DATÇA HABER)


Bu haber 1876 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer