01-01-1970 03:00 YAŞAM

İSİMSİZ PARK KALMAYACAK

İsimsiz park kalmayacak!

İSİMSİZ PARK KALMAYACAK

Belediye Meclis toplantısı 1'si gündem dışı olmak üzere 2 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. İskele Mahallesi, Liman Mevkii ve Oyucak Saraçyeri Mevkiinde yer alan parklara isim verilmesi konusunu görüşen meclis, yapılacak olan kamuoyu araştırmalarının ardından konunun tekrar görüşülmesine karar verdi.

Datçe Belediye Meclisi Cuma günü toplanarak 1'si gündem dışı olmak üzere 2 gündem maddesi görüşerek karara bağladı.Toplantı, gündem de olmayıp, Meclis Başkanı M. Şener Tokcan, trafo yerleri plan tadilatları ile ilgili konunun gündeme 2.madde olarak eklenmesini önerdi, öneri oybirliği ile kabul edilmesi ile başladı. Gündemin 1. maddesi olan İlçemiz İskele Mahallesi Liman mevkii ve Oyucak-Saraçyeri mevkiindeki parklara isim verilmesi ile imar komisyonu raporunun görüşülmesine geçildi.

            İskele Mahallesi, Liman Mevkii ve Oyucak Saraçyeri Mevkiinde yer alan parklara isim verilmesi hususunda; gerek yerel gazetelerde ilan yolu ile, gerek ise sosyal medyada yapılan kamuoyu araştırmalarının tamamlanmasından sonra konunun daha sonra yapılacak olan Meclis toplantılarında yeniden görüşülmesine oybirliği ile karar verildi.

 


Bu haber 19055 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer