01-01-1970 03:00 POLEMİK

“Milli Görüş Belediyelerinde yolsuzluk olmamıştır”

“Milli Görüş Belediyelerinde yolsuzluk olmamıştır”

 “Milli Görüş Belediyelerinde yolsuzluk olmamıştır”

Saadet Partisi Datça Belediye Başkan Adayı Cebrail Tümenci gazetemize yaptığı ziyarette Saadet Partisi olarak şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde olduklarını dile getirdi.

                Hiç bir Milli Görüş Belediyesine yolsuzluk davası açılmadığını da sözlerine ekleyen Cebrail Tümenci,  “Bugün Bodrum, Fethiye ve Muğla’nın birçok belediyesinde yolsuzluk davası açılmıştır. Diğer partilerin belediyelerini görüyoruz. Milli görüşün hiç bir belediyesinde bu olmamıştır. Beyaz masa, fakir fukaralar için ramazan çadırlarını kuran milli görüş belediyeciliğidir” dedi.

                Belediyenin kapısına “Rüşvet veren de alan da melundur” tabelasını asacaklarını ifade eden Cebrail Tümenci, “Her mahalleye güvenlik sistemi kuracağız. Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapılıp, her mahalleye spor alanları inşa edeceğiz. Dar gelirliler için sosyal konutlar inşa edeceğiz. Aile sosyal destek merkezimiz olacak. Saadet Kart projesini faaliyete geçireceğiz. Her mahalleye taziye evleri, düğün salonları projemiz olacak. Gezici aş evi projemiz olacak.

Evlenecek gençlere çeyiz yardımımız olacak. Cenaze nakil aracımız olacak. Belediyeye ait parklarda mobil internet hizmeti verilecek. Tüketici hakları danışma masamız, alo 175 faaliyete geçecek.

Kadınlar, çocuklar gençler için psikolojik danışma ve rehberlik merkezleri oluşturulacak. Hayvan sağlık ve bakım merkezlerimiz olacak. Yeşil alan, yeşil mahalle uygulamasına ağırlık vereceğiz.

Bisiklet yolları, yürüyüş bantları yapılacak. Kıyı kesimlerinde çok katlı otopark sistemine geçilecek.

Katı atık ayrıştırma ve geri dönüşüm tesisi kurulacak. Organize sanayi bölgeleri oluşturulacak.

İsraftan kaçınılacak. En önemlisi yalan söylemeyeceğiz ve aldatan olmayacağız. Şehir içi taşımacılığın sorunları çözülecek. Çok katlı otopark inşa edilecek” ifadelerine yer verdi.

 


Bu haber 7607 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER POLEMİK HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer