01-01-1970 03:00 MAGAZİN

BERKİN DATÇA’DA YAŞATILACAK

BERKİN DATÇA’DA YAŞATILACAK

BERKİN DATÇA’DA YAŞATILACAK

     Datçalı Heykeltraş Sanatçısı Elbruz Denge’nin Berkin Elvan anısına yaptığı yontma taş heykelin açılışı Cumartesi günü saat: 14.00’te İlçemiz Postanesi karşısında açılışı ve basın açıklaması yapılacak. Açılışın ardından saat: 15.00’te yıkılan öğretmenevi alanında ağaç dikimi yapılacak.
Gezi olayları sırasında ekmek almaya giderken vurulup uzun süre komada kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan anısına Elbruz Denge tarafından yapılan anıt heykelin açılışı Cumartesi günü postane karşısında saat:14.00’te yapılacak. 
DATÇA HURMASI FİDANI DİKİLECEK
      Datça Dayanışması platformu tarafından yapılan açıklamada;  basın açıklamasından sonra saat:15.00’te yıkılan öğretmenevi alanında Datça’daki tüm sivil toplum kuruluşları ve Datça Gönüllüleri ile forum yapılacağı ve alana ağaç dikimi yapılacağı bildirildi. Halkın faydalanacağı park olması için çabalarını sürdürmekte kararlı olduklarını açıklayana Datça Dayanışması, Datça’daki sivil toplum kuruluşları ve Datça gönüllüleri ile birlikte Forum düzenleyeceklerini bildirdi. Datça Dayanışması tüm ayrıca Datçalı’ları bu etkinliğe davet ettiğini açıkladı. 

 


Bu haber 26077 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer