01-01-1970 03:00 MAGAZİN

MAZBATAYI ALDI, ÇİÇEĞİ KAPTI, NİKAHI KIYDI

MAZBATAYI ALDI, ÇİÇEĞİ KAPTI, NİKAHI KIYDI

MAZBATAYI ALDI, ÇİÇEĞİ KAPTI, NİKAHI KIYDI

      30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde İlçemizde CHP'den belediye başkanı seçilen Şener Tokcan ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Datça Adliyesinden mazbatalarını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra Belediye önünde personel tarafından çiçekle karşılandı. Resmi olarak göreve başlayan Tokcan’ın ilk işi de nikah kıymak oldu. 
     Datça İlçe Adliyesine gelen Belediye Başkanı ve CHP’li Meclis Üyeleri, mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Cennet Şen’in elinden aldı. Seçim süreci boyunca hiçbir sorun yaşanmayacağı konusunda her zaman emin olduğunu ifade eden Şener Tokcan, “Ben gerçekten övünüyorum. Datça’da yaşamaktan ve sizin seçim kurulu başkanlığınızdan partimiz adına çok memnunuz. Arkadaşlarım adına ve şahsım adına size ve çalışma arkadaşlarınız teşekkür ediyorum” dedi. 
     Belediye personeli ve vatandaşlar tarafından karşılanan Belediye önünde çiçeklerle karşılanan Tokcan'a, geçen dönem Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmüş olan eski meclis üyesi Sami Bircan tarafından buket verildi. Düzenlenen karşılamadan duygulandığını ifade eden Tokcan, bu dönem çok yoğun günlerin kendilerini beklediğini, geçiş süreci ile birlikte yepyeni bir Datça için köylerinde katılmasıyla birlikte fedakarca çalışacaklarını dile getirdi. 
İLK GÖREV NİKAH OLDU
       Mazbatasını almasının ardından resmi olarak göreve başlayan Şener Tokcan, ilk işi nikah kıymak oldu. Gözde Kılınç ve Ejder Yarımağa’nın nikah törenini kıyan Tokcan, her zaman olduğu gibi ailenin reisinin kadın olduğunu vurgulayarak, nikah cüzdanını Gözde Kılınç’a teslim etti.

 


Bu haber 7003 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer