01-01-1970 03:00 MAGAZİN

ÜNLÜ ÇİFT DATÇA'YA YERLEŞTİ

ÜNLÜ ÇİFT DATÇA'YA YERLEŞTİ

ÜNLÜ ÇİFT DATÇA'YA YERLEŞTİ

      Ünlü oyuncular Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu çifti İstanbul’un keşmekeşinden kaçıp Datça’ya yerleşti. Ünlü çift, internet ve cep telefonu bile kullanmıyor.

       Sinemanın ve ekranların sevilen oyuncuları Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu 4 yıldır gözlerden uzak mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü çift, son aldıkları bir kararla her şeyden uzakta bir hayat yaşamaya başladı. Türkiye’nin bakir kalan ender sahil bölgelerinden biri olan Datça’dan bir ev alıp buraya yerleşen Atasever ve Hacıoğlu, internet ve cep telefonu bile kullanmıyor.

       Yoğun telefon trafiği ve internetteki bilgi kirliliğinden bıktıklarını ifade eden çift, günlerini oyunculuk üzerine kitaplar okuyup, analizler yaparak geçiriyor. Sezonunu iddialı filmlerinden biri olan ‘Sürgün İnek’te  Gülay öğretmeni canlandıran Vildan Atasever, “Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu bu filmde anladım” dedi.

       Çekimleri gerçek bir sınıfta yaptıklarını belirten Atasever, “Çocuklar sözümü dinlesin beni ciddiye alsınlar diye sınıfa gerçek bir öğretmenmiş gibi girdim. Çocuklar “Öğretmenim” deyip bana sorular sormaya başladığında elim ayağım titremeye başladı. Kalbimin atışını hissediyordum. Öğretmenliğin ne kadar önemli bir şey olduğunu o an anladım” dedi. 

KOMŞULARI DUAYEN SANATÇILAR

       Sanat dünyasının duayen isimleri Atasever ve Hacıoğlu’nun Datça’daki komşuları arasında. Şener Şen, Emel Sayın, Şevket Altuğ ve Yavuz Turgul Datça’da evi olan ünlü isimlerden.


Bu haber 13037 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer