Ayaydın’dan, cıvıl cıvılruhu olan Muğla sözü
![Ayaydın’dan, cıvıl cıvılruhu olan Muğla sözü](https://www.datca-haber.com/images/haberler/2024/03/ayaydindan-civil-civilruhu-olan-mugla-sozu-1711379688.webp)
Haber Merkezi: AK Part Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Petrol Ofisi Maxima 2024 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 2. ayağı "Ege Rallisi Marmaris"in açılışında klasik otomobil kullandı. Ayaydın’a kızı Pınar Ayaydın Talay da eşlik etti.
Ralli'nin Marmaris turizmi için önemli bir değer olduğunu belirten Ayaydın, "Serkan Yazıcı ile 1 Nisan'dan sonra kollarımızı sıvayacağız, hizmet yarışı için çaba göstereceğiz. Muğla'nın tamamına hizmeti ulaştıracağız." dedi.
Ayaydın, Muğla’yı 12 ay yaşayan cıvıl cıvıl bir şehir haline getirecek projeler hayata geçireceklerini belirterek ‘Göreceksiniz Muğla’nın tamamını sergi, konser, festival ve etkinliklerle canlı bir şehir yapacağız. Beceriksiz ve vizyonsuz mevcut yerel yöneticiler Muğla’yı içine kapanık bir şehir haline getirmişler.
Biz bu şehre tekrar kaybettiği ruhu geri kazandıracağız.’ diye konuştu.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- DATÇA'NIN GELECEĞİ İÇİN ÜÇ KRİTİK ALTYAPI KONUSU MASAYA YATIRILDI
- 14. HIZIRŞAH ETKİNLİĞİ BAŞLADI
- DATÇA'DA YKS TERCİHİ YAPACAK ADAYLARA "TERCİH DANIŞMANLIĞI" DESTEĞİ
- PİRSULTAN ABDAL KÜLTÜR DERNEĞİ DATÇA ŞUBESİ AŞURE HAYRI DÜZENLEDİ
- 12 BİN DEKAR ALANDA BULUNAN 250 BİN BADEM AĞACINDA HASADA BAŞLANDI
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.