MARMARİS AHU HASTANESİ VE DATÇA DOKTORLARI, TANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU
![MARMARİS AHU HASTANESİ VE DATÇA DOKTORLARI, TANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU](https://www.datca-haber.com/images/haberler/2024/02/marmaris-ahu-hastanesi-ve-datca-doktorlari-tanisma-yemeginde-bulustu-1707744827.webp)
Simge AYBEY :Marmaris Ahu Hastanesi'nde görev alan doktorlar ile Datça'da görev yapan meslektaşları, geleneksel hale gelmiş tanışma yemeğinde bir araya geldi.
Yaklaşık 10 yıldan beri düzenlenen bu etkinlikte, Datça'dan katılan 20 doktor ile Marmaris Ahu Hastanesi'nden gelen 10 doktor, Kumluk sahilindeki bir restoranda gerçekleşen etkinlikte, birbirleriyle tanışma fırsatı buldu, meslekleriyle ilgili deneyimlerini paylaştı. bilgi alışverişinde bulundu. Özel Marmaris Ahu Hastanesi Acil Doktoru Taner Karaman, düzenlenen etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, bu tür buluşmaların her branşta yapılması gerektiğini vurgulayarak, "Uygulamanın güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum ve devamını diliyorum. Doktorlar arasındaki diyaloğun devam etmesi, mesleki destek bulunması çok güzel bir şey" ifadelerini kullandı.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- DATÇA'NIN GELECEĞİ İÇİN ÜÇ KRİTİK ALTYAPI KONUSU MASAYA YATIRILDI
- 14. HIZIRŞAH ETKİNLİĞİ BAŞLADI
- DATÇA'DA YKS TERCİHİ YAPACAK ADAYLARA "TERCİH DANIŞMANLIĞI" DESTEĞİ
- PİRSULTAN ABDAL KÜLTÜR DERNEĞİ DATÇA ŞUBESİ AŞURE HAYRI DÜZENLEDİ
- 12 BİN DEKAR ALANDA BULUNAN 250 BİN BADEM AĞACINDA HASADA BAŞLANDI
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.